Założone w 1997 TFK, narodziło ideę nie wykluczania dzieci z naszych aktywności fizycznych.  Marka szybko rozwinęła się i dzisiaj jest postrzegana za innowacyjną i łapiącą każdy moment aktywnego stylu życia. Aktualny trend – 3-kołowe wózki i spacerówki z firmy TFK postrzegane są na rynku z najwyższym uznaniem.

Dzisiejsza oferta na rynku wózków do biegania zawiera różne modele i wzory. Jednakże, pojawiają się znaczące różnice w jakości i użytkowaniu poszczególnych marek.

TFK jest siłą napędową innowacji w dzisiejszym świecie wózków do biegania, spełniając już od lat najwyższe potrzeby techniczne jak i jakościowe. Z roku na rok, podnosimy sobie poprzeczkę przy udoskonalaniu wielofunkcyjności, sportowego charakteru oraz wymogom ergonomicznym. Stała kontrola jakości, tak nasza jak i TÜV (organ kontroli technicznej w Niemczech) oraz testy wytrzymałościowe podczas imprez sportowych (takie jak trasy do jazdy na rolkach, maratony i inne), sprawia, że nasz produkt jest jaki jest dzisiaj – doskonały.

TFK Kangaroo jest marką, która oznacza jakość.